Szkoła
Nasza kadra
Nasi absolwenci LO dla Dorosłych

W związku z koniecznością pracy zdalnej również w przypadku słuchaczy szkół dla dorosłych, w Czerskiej Szkole Realnej będziemy do tego celu wykorzystywać  kapitalne narzędzie od Googla, które właśnie do pracy zdalnej zostało stworzone. G Suite bo o nim mowa, może naszą pracę zdalną znakomicie ułatwić i uatrakcyjnić. Żebyście wiedzieli czym jest G Suite i do czego można go wykorzystać, proszę o obejrzenie dwóch filmików, które wprowadzą was w temat i prawie wszystko wam wyjaśnią. Kliknijcie w zamieszczone poniżej linki i obejrzyjcie filmy - koniecznie do końca!!!

https://www.youtube.com/watch?v=91uTPICTBSQ

https://www.youtube.com/watch?v=ElSh7M2oQNI

Dzisiaj czyli w niedzielę 5 kwietnia 2020  wszyscy słuchacze klas 3-cich LO CSR powinni otrzymać od Dyrektora CSR loginy i hasła do platformy G Suite. Po pierwsze proszę zalogować się do swojej nowej poczty Gmail. Na tą pocztę będziecie otrzymywać wszystkie instrukcje do pracy w G Suite Classroom oraz kody do lekcji w Classroom od nauczycieli CSR.

Plan jest taki, aby od poniedziałku 6 kwietnia 2020 pracę w Classroom rozpoczęły klasy 3-cie LO CSR, a zaraz po świętach klasy drugie.

Wszelkie pytania w sprawie nauczania zdalnego w LO CSR prosze kierować pana Waldemara Czapiewskiego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wc

 

iCagenda - Calendar

kwiecień 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • Historia Czerskiej Szkoły Realnej +

    Artykuł jest fragmentem rozbudowywanej podstrony przedstawiającej historię Czerskiej Szkoły Realnej mającej swoją siedzibę w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie, Read More
  • 1

filmy

My na mapie

Drukuj